Ahoj, my jsme Fyziofoot!

Parta profesionálních fyzioterapeutů a osobních trenérů, kteří dali hlavy dohromady a rozhodli se předat vám to nejlepší ze sebe a ze svých zkušeností. Máme mnohaleté zkušenosti ve sportu, v trenérství a ve vzdělávání osobních trenérů.

Možná si říkáte, proč zrovna FyzioFoot? Za svou trenérskou a fyzioterapeutickou praxi jsme zjistili, že zdraví, síla a výkonnost našeho těla vychází především od nohou. Naše nohy jsou nejen základním podstavcem pro napřímení celého těla, ale jsou také zdrojem obrovského množství informací pro náš nervový systém. Díky těmto informacím může mozek aktivovat přirozené svalové souhry, které mnohdy až neuvěřitelné zpevní a zesílí celé tělo. 

Proto se v našich kurzech dozvíte, jak probudit svoje nohy k životu, a využít tak skrytý potenciál svého těla. 

Přidejte se k nám, těšíme se na Vás.

Tvůj FyzioFoot 👣

Tým FyzioFoot

Kateřina Machová

Kačka je osobní trenérka a výživová poradkyně s komplexním přístupem. Vždy se snaží porozumět věcem do hloubky a propojovat si souvislosti. Proto při cvičení využívá aktivaci chodidel a záměr k pohybu. 
V rámci výživy pracuje s principy z klinické nutriční medicíny, kterou studuje na škole klinické naturopatie.

Václav Rázl

Vašek již 15 let školí a vzdělává nejen profesionální sportovce, trenéry a fyzioterapeuty, ale i lidi se zájmem o zdravý pohyb. Odškolil již více než 4000 lidí.
Svoje zkušenosti popsal v knize SÍLA-STABILITA-MOBILITA. Je zakladatelem zdravotního konceptu Ideomotorická terapie (IMT),
který využívá vrozené souhry lidského těla k vytváření nejoptimálnější varianty pohybu.

Michaela Vítková

Míša se ve své praxi osobní trenérky a fyzioterapeutky zaměřuje na nápravy a kompenzační cvičení. Nejvíce využívá principů moderní vývojové kineziologie a ideomotoriky. Lidské tělo dokáže být neuvěřitelné silné, stabilní a pohyblivé. Dokonce si to umí nastavit úplně samo, jen k tomu od nás potřebuje dostat ten správný impuls. 
Učí své klienty, jak znovu začít poslouchat a ovládat své tělo jako jeden funkční celek. Díky tomu klienti objeví skrytý potenciál svého těla.

Aleš Vítek

Aleš je zakladatelem dvou trenérských škol, osobní trenér a školitel.
Ve cvičení ho nejvíce zaujaly principy moderní vývojové kineziologie a tzv. ideomotorika, při které jsou využívány představy o pohybu. Díky tomu může mozek lépe aktivovat svaly celého těla.
Své dlouholeté trenérské znalosti a zkušenosti předává v našich kurzech.

Filip Kopřiva

Filip působí jako fyzioterapeut a své zkušenosti využívá i v osobních trénincích. Při své práci využívá nejnovějších poznatků z funkční neurologie, která je pro správné fungování lidského těla nezbytná.
Filip je jedním z pěti fyzioterapetů v ČR, který v zahraničí vystudoval moderní neurologickou metodu PROPREOCEPTIVE - DEEP TENDON REFLEX (P-DTR). Metoda obnovuje správné fungování nervového systému, a pomáhá tak tělu navrátit jeho přirozenou funkci.

Recenze našich klientů

Aleše a Míšu znám dlouho. Dělala jsem u nich trenérský kurz a byla jsem z něj nadšená. Úplně mi změnili náhled na cvičení a celkově na fungování těla. Sleduju i Vaška Rázla z Fyziofitness Černošice, takže když jsem zjistila, že se spojili a pracují na společném projektu, měla jsem velkou radost. Moc se těším na všechny jejich kurzy 🙂.
Lenka M. (38 let)
V důchodu jsem se chtěla maximálně věnovat své vnučce, ale bolest zad mi v tom bránila. Filip mi jako první vysvětlil důležitost nohy a nastavil cviky zaměřené na její funkci a propojení s celým tělem. Už po 14 dnes jsem cítila rozdíl nejen v zádech, ale i můj vbočený palec se začal pomalu rovnat. Díky jeho vedení zase vnučce stíhám a můžu žít plnohodnotný život.
Anna M. (64 let)
Měl jsem bolesti obou kyčlí a dost mě to omezovalo, protože jsem se bez bolesti nemohl ani obout, natož sportovat. Lékaři mi zakázali skoro všechny činnosti s tím, že je to věkem a artrózou a že si musím zvyknout. Paní Vítková mi vysvětlila, že moje bolesti mohou vycházet z nesprávného držení těla. Ukázala mi, jak pracovat s chodidly a zpevnit díky nim celé tělo. Moje bolesti téměř zmizely, takže konečně zase můžu sportovat.
Rudolf M. (68 let)
K Alešovi jsem chodil cvičit. Pomohl mi zhubnout a zbavit se bolestí zad. Cvičení mě tak nadchlo, že jsem si později udělal i trenérský kurz. Sice netrénuju, ale co jsem se naučil, používám každý den u sebe. Jsem zvědavý, co za kurzy Aleš vymyslí společně s Vaškem a ostatními.
Honza H. (34 let)
Chodím k Alešovi na tréninky, protože jezdím na koních, tak potřebuju být opravdu zpevněná. Vždy mi připraví skvělý trénink a taky si dobře pokecáme. Znám i jeho ženu Míšu a oba jsou to fajn lidi. Věřím, že všechny jejich kurzy budou super a na úrovni 🙂.
Dominika K. (34 let)
Po prodělání vážné nemoci mi zůstaly pohybové obtíže, které jsem chtěla vyřešit, protože mě to omezuje v běžném životě. Začala jsem chodit k Alešovi na tréninky a na fyzioterapii k Filipovi. Oba mi moc pomohli, už teď cítím velkou změnu. Překvapilo mě, jak je tělo propojené a jak velkou roli hrají nohy.
Hanka H. (32 let)
K Filipovi jsem začala chodit kvůli bolestem zad a krční páteře. Jako první začal Filip pracovat s mou propadlou klenbou, kterou jsem měla už od dětství. Již za 3 měsíce cvičení jsem cítila rozdíl a zjistila, že chodila mají na záda a krční páteř obrovský vliv.
Jindřiška K. (24 let)
Filipův přístup k lidskému tělu je komplexní. Zatímco ostatní vše zpevňují vědomě, on dává důraz na přirozenost pohybu, kdy všechno vychází od nohou a rukou. Díky jeho přístupu jsem po letech cvičení přestal cítit bolest v ramenou a spodní části zad.
Juan G. (26 let)
NOHA

základ zdraví, síly a stability

FyzioFoot

Stáhněte si zdarma e-book:

Noha - základ zdraví, síly a stability

Zdraví, síla a výkonnost našeho těla vychází především od nohou. Proč jsou naše nohy takový unikát? Co je nejvíce trápí a co to způsobuje ve zbytku těla? 

Odpovědi na tyto a další otázky se dozvíte v tomto e-booku.