Revoluční online kurz, který vás zbaví
bolestí zad, kolen a kyčlí.

Ploché nohy a vbočené palce jsou častou příčinou bolestí zad a kloubů. V našem kurzu se naučíte, jak tyto problémy odstranit.

Zdraví, síla a výkonnost našeho těla vychází především od nohou.

Naše nohy jsou nejen základním podstavcem pro napřímení celého těla, ale jsou také zdrojem obrovského množství informací pro náš nervový systém. Díky těmto informacím může mozek aktivovat přirozené svalové souhry, které mnohdy až neuvěřitelné zpevní a zesílí celé tělo. 

V našem online kurzu Noha - základ zdraví, síly a stability se naučíte, jak probudit své nohy k životu, a využít tak skrytý potenciál svého těla. 

NOHA

základ zdraví, síly a stability

FyzioFoot

Stáhněte si zdarma e-book:

Noha - základ zdraví, síly a stability

Zdraví, síla a výkonnost našeho těla vychází především od nohou. Proč jsou naše nohy takový unikát? Co je nejvíce trápí a co to způsobuje ve zbytku těla? 

Odpovědi na tyto a další otázky se dozvíte v tomto e-booku.

V čem vám kurz pomůže?

 • Snížení nebo naprosté odstranění bolesti
  Zmírníte nepohodlí spojené s plochonožím, vbočeným palcem a dalšími problémy s chodidly.
 • Zlepšení držení těla
  Zlepšíte držení svého těla od základů, které vám pomůže od bolesti kolen, kyčlí a zad.
 • Zlepšení pohybu a výkonu
  Díky zlepšení stavu chodidel začnete správně chodit, běhat a věnovat se všem aktivitám, které máte rádi. Zároveň u nich vydržíte mnohem déle.
 • Zvýšení sebevědomí
  Zbavíte se deformit prstů a vrátíte svým nohám přirozený vzhled a funkci.
 • Pochopení problému
  Dozvíte se proč jednotlivé problémy vznikají a jak efektivně předejít jejich opětovnému vzniku.

Nedovolte, aby vám bolesti zad vycházející od nohou bránily žít plnohodnotný život.

Investujte do svého zdraví a udělejte první krok k aktivnímu životu bez bolesti.

Co vás v kurzu čeká

Odborné vedení

Učíte se od specialistů. Kurz je veden fyzioterapeutem a pohybovým specialistou s dlouholetými zkušenostmi v oboru.

Teorie prakticky

Dozvíte se, jak se rozvíjí stavy jako jsou ploché nohy, vbočené palce, deformity prstů nebo vysoké nárty a jak ovlivňují vaši celkovou pohodu. Díky těmto znalostem můžete problémům efektivně předcházet a zabránit jejich opětovnému vzniku.

Praktická cvičení

Naučíte se sadu cviků přizpůsobenou pro řešení vašich konkrétních problémů. Cviky jsou navrženy tak, aby zvýšily sílu, flexibilitu a celkový zdravotní stav chodidel a poskytly vám viditelné a trvalé výsledky.

Holistický přístup

Poznáte, jaké je spojení mezi vašimi chodidly a zbytkem těla. Pochopíte, jak může správné zdraví chodidel pozitivně ovlivnit vaše držení těla, rovnováhu, celkovou pohyblivost a bolest zad.

 Dlouhodobé výsledky

Rozlučte se s dočasnými řešeními! Náš kurz se zaměřuje na vybudování pevných základů pro zdraví nohou, které vám zajistí trvalé zlepšení a úlevu.

Flexibilní učení

Přístup k materiálům kurzu máte časově neomezený. Vzděláváte se vlastním tempem, což vám umožní přizpůsobit učení svému nabitému rozvrhu.

Důvody, proč jít do kurzu s FyzioFoot

 • Máme výsledky!
 • Spravujeme klientům bolavá záda, odstraňujeme skoliózy a další zvýšené křivky páteře.
 • Řešíme výhřezy plotének, klienti pak nemusí podstoupit chirurgický zákrok.
 • Likvidujeme problémy se svaly pánevního dna.
 • Navštěvují nás ženy s diastázou, kterou odstraníme.
 • On-line vzdělávání kombinujeme s osobním setkáním formou KONGRESU FUNKČNÍHO POHYBU

Noha - základ zdraví, síly a stability

Kurzem vás provede

Václav Rázl

Osobní trenér a Fyzioterapeut
Byl jsem mistrem republiky a členem reprezentačního výboru v zápase řecko-římském. 15 let se věnuji vzdělávání nejen profesionálů, trenérů a fyzioterapeutů, ale i lidí se zájmem o zdravý pohyb. Odškolil jsem za tu dobu cca 4000 lidí. Své zkušenosti jsem popsal v knize SÍLA | STABILITA | MOBILITA.

Filip Kopřiva

Osobní trenér a Fyzioterapeut
Jsem osobní trenér a fyzioterapeut. Při své práci využívám nejnovějších poznatků z funkční neurologie, která je pro správné fungování lidského těla nezbytná. Ve volném čase rád sportuji, nebo relaxuji čtením knih.

Recenze našich klientů

Aleše a Míšu znám dlouho. Dělala jsem u nich trenérský kurz a byla jsem z něj nadšená. Úplně mi změnili náhled na cvičení a celkově na fungování těla. Sleduju i Vaška Rázla z Fyziofitness Černošice, takže když jsem zjistila, že se spojili a pracují na společném projektu, měla jsem velkou radost. Moc se těším na všechny jejich kurzy 🙂.
Lenka M. (38 let)
V důchodu jsem se chtěla maximálně věnovat své vnučce, ale bolest zad mi v tom bránila. Filip mi jako první vysvětlil důležitost nohy a nastavil cviky zaměřené na její funkci a propojení s celým tělem. Už po 14 dnech jsem cítila rozdíl nejen v zádech, ale i můj vbočený palec se začal pomalu rovnat. Díky jeho vedení zase vnučce stíhám a můžu žít plnohodnotný život.
Anna M. (64 let)
Měl jsem bolesti obou kyčlí a dost mě to omezovalo, protože jsem se bez bolesti nemohl ani obout, natož sportovat. Lékaři mi zakázali skoro všechny činnosti s tím, že je to věkem a artrózou a že si musím zvyknout. Paní Vítková mi vysvětlila, že moje bolesti mohou vycházet z nesprávného držení těla. Ukázala mi, jak pracovat s chodidly a zpevnit díky nim celé tělo. Moje bolesti téměř zmizely, takže konečně zase můžu sportovat.
Rudolf M. (68 let)
K Alešovi jsem chodil cvičit. Pomohl mi zhubnout a zbavit se bolestí zad. Cvičení mě tak nadchlo, že jsem si později udělal i trenérský kurz. Sice netrénuju, ale co jsem se naučil, používám každý den u sebe. Jsem zvědavý, co za kurzy Aleš vymyslí společně s Vaškem a ostatními.
Honza H. (34 let)
Chodím k Alešovi na tréninky, protože jezdím na koních, tak potřebuju být opravdu zpevněná. Vždy mi připraví skvělý trénink a taky si dobře pokecáme. Znám i jeho ženu Míšu a oba jsou to fajn lidi. Věřím, že všechny jejich kurzy budou super a na úrovni 🙂.
Dominika K. (34 let)
Po prodělání vážné nemoci mi zůstaly pohybové obtíže, které jsem chtěla vyřešit, protože mě to omezuje v běžném životě. Začala jsem chodit k Alešovi na tréninky a na fyzioterapii k Filipovi. Oba mi moc pomohli, už teď cítím velkou změnu. Překvapilo mě, jak je tělo propojené a jak velkou roli hrají nohy.
Hanka H. (32 let)
K Filipovi jsem začala chodit kvůli bolestem zad a krční páteře. Jako první začal Filip pracovat s mou propadlou klenbou, kterou jsem měla už od dětství. Již za 3 měsíce cvičení jsem cítila rozdíl a zjistila, že chodila mají na záda a krční páteř obrovský vliv.
Jindřiška K. (24 let)
Filipův přístup k lidskému tělu je komplexní. Zatímco ostatní vše zpevňují vědomě, on dává důraz na přirozenost pohybu, kdy všechno vychází od nohou a rukou. Díky jeho přístupu jsem po letech cvičení přestal cítit bolest v ramenou a spodní části zad.
Juan G. (26 let)
NOHA

základ zdraví, síly a stability

FyzioFoot

Stáhněte si zdarma e-book:

Noha - základ zdraví, síly a stability

Proč jsou naše nohy takový unikát? Co je nejvíce trápí a jak to působí na zbytek těla? Co všechno ovlivňuje klenba nožní?

Na tyto a další otázky odpovídáme v e-booku.

 Vaše cesta k uzdravení začíná právě teď! 

Noha - základ zdraví, síly a stability

Kurz je rozdělen na 4 týdny. Každý týden vám bude odemčen nový obsah.

31 vzdělávacích videí
Videa kombinují teorii a praxi. Cíle je jejich obsah aplikovat ihned do svého každodenního života.
hodnota 
9 300 Kč
6 vedených lekcí
V rámci vedených lekcí se zaměříme na pravidelné cvičení a správné provedení cviků.
hodnota 

1 800 Kč

Skupinová konzultace
1x v měsíci se můžete přihlásit na 30-60minutovou online skupinovou konzultaci, kde se věnujeme konkrétním dotazům.
hodnota 

800 Kč

Hodnota kurzu je 11 900 Kč. Právě tolik by vás stál fyzioterapeut, kdyby vám měl věnovat svůj čas a předat své znalosti v takové míře, v jaké jsou v kurzu.
My si ale přejeme, aby byl kurz dostupný širokému publiku, a proto za kurz zaplatíte jen 2990 Kč.

Místo 11 900 Kč zaplatíte jen 2990 Kč.

Kurz zakoupilo již 0 lidí
11 900 Kč
2990 Kč
Přístup do kurzu je časově neomezený.

100% Garance vrácení ceny kurzu

Jsme si jistí kvalitou a efektivitou obsahu, který vám poskytujeme. Pokud by se však kurz nesetkal s vašimi přestavami nebo byste po aplikaci jednotlivých doporučení nedosáhli žádné změny, vrátíme vám do 30 dní od jeho zakoupení 100 % jeho ceny.